Loading...
Wynajem 2017-08-23T10:41:41+00:00

Wynajem

Nie musisz kupować! Możesz wynająć!
 
Wiemy – że wiele osób potrzebuje  rozwiązania w postaci dróg dojazdowych czy płyt do utwardzenia podłoża tylko na chwilę – dlatego proponujemy Państwu usługę wynajmu paneli. Przywieziemy, położymy, a jak już nie będą potrzebne – zabierzemy z powrotem. Nasza firma zajmie się dla Państwa całą logistyką takiego przedsięwzięcia – wraz z montażem i demontażem oraz transportem. Mamy duże doświadczenie i wiedzę know-how – z której mogą Państwo skorzystać!
 
Płyty tymczasowe M-mat, L-mat i XL-mat to rewolucyjne produkty podbijające rynki na całym świecie, w tym także w Europie i w Polsce. Mają one bardzo wiele zastosowań, których horyzont ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Przede wszystkim płyty tymczasowe są niezwykle wytrzymałe i przy tym bardzo lekkie – co pozwala w błyskawicznym tempie ułożyć na przykład drogę dojazdową do nowej inwestycji, umożliwiając transport ciężkiego sprzętu i materiałów budowlanych prosto pod plac budowy. Nasze panele nadają się także do zabezpieczania nawierzchni, które podczas prac budowlanych i remontowych mogłyby zostać uszkodzone. Chronią trawniki, zabytkowe bruki z kamienia naturalnego czy posadzki. Niezwykle często wykorzystywane są podczas masowych imprez sportowych i muzycznych. Służą do budowania estrady, scen czy platform na wszelkiego rodzaju występy. Stanowią wytrzymałą powierzchnię składowania w halach magazynowych i podkłady pod składy budowlane, zapewniając optymalne rozłożenie ciężarku i obciążenia.
 
Czekamy na Państwa telefon – podczas rozmowy możemy omówić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na wszelkie pytania! Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Montaż płyt Vittex
transport Vittex